Sniorenbiljart Drenthe

Stand alle spelers SBD tot 5 maart 2022:

oud gemoud maknaampuntpartcarbeurtgemmak
team 13,34084K. Keun864761363,50088
2,22056H. Meppelink44171901,90048
2,05051H. v.d. Heijden126306983,12278
2,05051B,G. Schuurman64189892,12453
1,84046R. Verburg662441351,80745
1,57039T. Doedens2271611,16429
1,55039J. Muggen1062241261,77844
0,0000Reseve00000,0000
team 21,50037J. Emmens461951311,48937
1,08327W. Baldé1061541141,35134
1,05026B. Mulder00000,0000
1,16029J. Noord861531411,08527
1,04026J. Borgman24951070,88822
0,92023D. Keun561121240,90323
1,28032H.Kuipers661621261,28632
0,0000Reserve00000,0000
team 31,26031N. Zandvliet361611221,32033
1,25031S. Kremer44114951,20030
1,18029F.J. v. Doorn761541451,06227
1,14029G. v. Ruiven00000,0000
1,04026L. Adams24851130,75219
0,98025J. Darwinkel461221320,92423
0,96024H.R. Schulting4479681,16229
0,0000Reserve00000,0000
team 40,76019H. Prins861051180,89022
0,79020H. Karsten4240430,93023
0,72018J. Keun46921040,88522
0,80020J. Wiffers2468730,93223
0,48012W. Kuipers66571010,56414
0,48012C. Veninga46501170,42711
0,45011G. Speelman4222500,44011
0,60015T. Martens6455740,74319
0,0000Reserve00000,0000

Stand per 5 maart 2022

Poule A
puntcarbbeurtwedstmoyenne
1Ons Genoegen 152173576332,2739
2Nieuwe Hoek 246138177231,7889
3Dwingeloo 139116078931,4702
4S.B.K. 135178281632,1838
5B.V.O.G. 133104185731,2147
6Beurtschip 131139181731,7026
7Nieuwe Hoek 130137776831,7930
8Karspelhuis 122156174632,0925
Poule B
puntcarbbeurtwedst
1S.B.K. 245110581131,3625
2Beurtschip 23890282231,0973
3Ons Genoegen 23792378231,1803
4Nieuwe Hoek 33789885931,0454
5Ons genoegen 33490478831,1472
6Karspelhuis 22582185630,9591
7000000,0000
8000000,0000
Poule C
puntcarbbeurtwedst
1Ons Genoegen 43848968030,7191
2Nieuwe Hoek 43448770830,6879
3Beurtschip 32444644021,0136
400000,0000
5000000,0000
6000000,0000
7Reserve00000,0000
8000000,0000

Meest recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder