Ronde 2 – 2022

Klasse 2 – Correctie 2022 Ronde 2
Minimum 25
  01-02-22 08-02-22
09:00 Jan Noord 26 Jan Borgman 26 09:00 Willem Balde 27 Ger Hellinga 25
09:30 Anko Huizinga 34 Herman Schulting 27 09:30 Geert Bezu 28 Jan Darwinkel 25
10:00 David Keun 25 Ger Hellinga 25 10:00 Willem Balde 27 Harm Kuipers 30
10.30 Jan Borgman 26 Ger van Ruiven 27 10:30 Geert Bezu 28 Ger Hellinga 25
11.00 Jan Noord 26 Ger Hellinga 25 11:00 Berend Mulder 30 Frans van Doorn 31
11.30 Lammert Adams 26 Herman Schulting 27 11:30 Lammert Adams 26 Ger van Ruiven 27
13.30 Geert Bezu 28 Herman Schulting 27 13:30 Jan Borgman 26 David Keun 25
14.00 Frans van Doorn 31 Jan Darwinkel 25 14:00 Jan Noord 26 Anko Huizinga 34
14.30 Berend Mulder 30 Harm Kuipers 30 14:30 Jan Borgman 26 Herman Schulting 27
15.00 Geert Bezu 28 Willem Baldé 27 15:00 Jan Noord 26 David Keun 25
15.30 Sikko Kremer   Jan Emmens 15:30
  15-02-22 22-02-22
09:00 Willem Balde 27 Lammert Adams 26 09:00 Jan Borgman 26 Ger Hellinga 25
09:30 Harm Kuipers 30 Ger van Ruiven 27 09:30 Jan Noord 26 Geert Bezu 28
10:00 Lammert Adams 26 Anko Huizinga 34 10:00 Harm Kuipers 30 Herman Schulting 27
10.30 Frans van Doorn 31 Ger Hellinga 25 10.30 Jan Borgman 26 Frans van Doorn 31
11.00 David Keun 25 Anko Huizinga 34 11.00 Harm Kuipers 30 Anko Huizinga 34
11.30 Frans van Doorn 31 Herman Schulting 27 11.30 Lammert Adams 26 Berend Mulder 30
13.30 Berend Mulder 30 Jan Noord 26 13.30 Lammert Adams 26 Jan Darwinkel 25
14.00 Jan Borgman 25 Jan Darwinkel 25 14.00 Willem Balde 27 Ger van Ruiven 27
14.30 Berend Mulder 30 Geert Bezu 28 14.30 David Keun 25 Jan Darwinkel 25
15.00 Jan Borgman 26 Lammert Adams 26 15.00
15.30 Henk Meppelink   Jan de Graaf 15.30 Bernard Rademaker   Korrie Keun
  01-03-22 08-03-22
09:00 David Keun 25 Ger van Ruiven 27 09:00 Herman Schulting 27 Berend Mulder 30
09:30 Anko Huizinga 34 Jan Darwinkel 25 09:30 Jan Noord 26 Harm Kuipers 30
10:00 Frans van Doorn 31 Ger van Ruiven 27 10:00 Herman Schulting 27 Ger van Ruiven 27
10:30 Anko Huizinga 34 Berend Mulder 30 10:30 Jan Noord 26 Jan Darwinkel 25
11:00 Lammert Adams 26 Harm Kuipers 30 11:00 David Keun 25 Harm Kuipers 30
11:30 Frans van Doorn 31 Jan Noord 26 11:30 Geert Bezu 28 Ger van Ruiven 27
13:30 Berend Mulder 30 Ger Hellinga 25 13:30 Frans van Doorn 31 Anko Huizinga 34
14:00 Willem Balde 27 Herman Schulting 27 14:00 Lammert Adams 26 Ger Hellinga 25
14:30 Jan Borgman 26 Geert Bezu 28 14:30 Jan Borgman 26 Willem Baldé 27
15:00 15:00
15:30 Piet de Leeuw   Ben Schuurman 15:30 Geert ter Veld   Tyme Doedens
  15-03-22 22-03-22
09:00 David Keun 25 Berend Mulder 30 09:00 Berend Mulder 27 Jan Borgman 27
09:30 Willem Balde 27 Jan Noord 26 09:30 Anko Huizinga 34 Geert Bezu 31
10:00 David Keun 25 Herman Schulting 27 10:00 Jan Darwinkel 28 Ger Hellinga 27
10:30 Willem Balde 27 Berend Mulder 30 10:30 David Keun 25 Geert Bezu 27
11:00 Frans van Doorn 31 Geert Bezu 28 11:00 Herman Schulting 27 Ger Hellinga 26
11:30 Herman Schulting 27 Jan Darwinkel 25 11:30 Jan Darwinkel 26 Ger van Ruiven 27
13:30 Frans van Doorn 31 Lammert Adams 26 13:30 Lammert Adams 26 Jan Noord 31
14:00 Harm Kuipers 30 Jan Borgman 26 14:00 Herman Schulting 27 Jan Noord 31
14:30 Anko Huizinga 34 Ger van Ruiven 27 15:00
15:00 Harm Kuipers 30 Ger Hellinga 25 15:30

Meest recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder