Planning Ronde 3

Planning Klasse 3 – 2020 Ronde 2

Minimum 15

11-02-20

18-02-20

tijden

naam

tegenstander

tijden

naam

tegenstander

​​ 09:00

Ruud Kiewiet

23

Janny Keun

19

​​ 09:00

Wim Kuipers

15

Theo Kuik

18

​​ 09:30

Luut Warners

17

Wim Kuipers

15

​​ 09:30

Cees Veninga

15

Pierre Dudink

22

​​ 10:00

Henk Prins

19

Janny Keun

19

​​ 10:00

Janny Keun

19

Theo Kuik

18

​​ 10:30

Luut Warners

17

Ruud Kiewiet

23

​​ 10:30

Albert Barels

18

Wim Kuipers

15

​​ 11:00

Henk Prins

19

Hans Hingstman

15

​​ 11:00

Henk Prins

19

Pierre Dudink

22

​​ 11:30

Herman Schulting

23

Theo Kuik

18

​​ 11:30

Klaas Bakker

19

Cees Veninga

15

​​ 13:30

Elly Haaijer

15

Gerrit Speelman

15

​​ 13:30

Johan Meijer

23

Elly Haaijer

15

​​ 14:00

Johan Meijer

23

Klaas Bakker

19

​​ 14:00

Herman Schulting

23

Rinus Hartlief

18

​​ 14:30

Albert Barels

18

Elly Haaijer

15

​​ 14:30

Elly Haaijer

15

Hans Karsten

19

​​ 15:00

Rinus Hartlief

18

Gerrit Speelman

15

​​ 15:00

Johan Meijer

23

Frits Weites

18

​​ 15:30

Klaas Bakker

19

Hans Karsten

19

​​ 15:30

Herman Schulting

23

Hans Karsten

19

​​ 16:00

Johan Meijer

23

Cees Veninga

15

​​ 16:00

Frits Weites

18

Hans Hingstman

15

​​ 16:30

Albert Barels

18

Frits Weites

18

​​ 16:30

Ruud Kiewiet

23

Gerrit Speelman

15

​​ 17:00

Rinus Hartlief

18

Pierre Dudink

22

​​ 17:00

Luut Warners

17

Hans Hingstman

15

25-02-20

03-03-20

​​ 09:00

Rinus Hartlief

18

Hans Karsten

19

​​ 09:00

Albert Barels

18

Janny Keun

19

​​ 09:30

Albert Barels

18

Hans Hingstman

15

​​ 09:30

Frits Weites

18

Pierre Dudink

22

​​ 10:00

Ruud Kiewiet

23

Hans Karsten

19

​​ 10:00

Janny Keun

19

Hans Karsten

19

​​ 10:30

Rinus Hartlief

18

Theo Kuik

18

​​ 10:30

Albert Barels

18

Pierre Dudink

22

​​ 11:00

Albert Barels

18

Ruud Kiewiet

23

​​ 11:00

Elly Haaijer

15

Frits Weites

18

​​ 11:30

Klaas Bakker

19

Frits Weites

18

​​ 11:30

Rinus Hartlief

18

Henk Prins

19

​​ 13:30

Luut Warners

17

Janny Keun

19

​​ 13:30

Johan Meijer

23

Hans Hingstman

15

​​ 14:00

Herman Schulting

23

Henk Prins

19

​​ 14:00

Ruud Kiewiet

23

Cees Veninga

15

​​ 14:30

Janny Keun

19

Gerrit Speelman

15

​​ 14:30

Wim Kuipers

15

Hans Hingstman

15

​​ 15:00

Luut Warners

17

Pierre Dudink

22

​​ 15:00

Johan Meijer

23

Ruud Kiewiet

23

​​ 15:30

Henk Prins

19

Gerrit Speelman

15

​​ 15:30

Klaas Bakker

19

Wim Kuipers

15

​​ 16:00

Herman Schulting

23

Cees Veninga

15

​​ 16:00

Gerrit Speelman

15

Theo Kuik

18

​​ 16:30

Johan Meijer

23

Wim Kuipers

15

​​ 16:30

Herman Schulting

23

Luut Warners

17

​​ 17:00

Elly Haaijer

15

Cees Veninga

15

​​ 17:00

Klaas Bakker

19

Theo Kuik

18

10-03-20

17-03-20

​​ 09:00

Rinus Hartlief

18

Cees Veninga

15

​​ 09:00

Rinus Hartlief

18

Albert Barels

18

​​ 09:30

Gerrit Speelman

15

Hans Karsten

19

​​ 09:30

Gerrit Speelman

15

Cees Veninga

15

​​ 10:00

Janny Keun

19

Cees Veninga

15

​​ 10:00

Herman Schulting

23

Johan Meijer

23

​​ 10:30

Rinus Hartlief

18

Luut Warners

17

​​ 10:30

Janny Keun

19

Frits Weites

18

​​ 11:00

Henk Prins

19

Hans Karsten

19

​​ 11:00

Albert Barels

18

Gerrit Speelman

15

​​ 11:30

Luut Warners

17

Gerrit Speelman

15

​​ 11:30

Johan Meijer

23

Janny Keun

19

​​ 13:30

Henk Prins

19

Theo Kuik

18

​​ 13:30

Ruud Kiewiet

23

Wim Kuipers

15

​​ 14:00

Herman Schulting

23

Frits Weites

18

​​ 14:00

Henk Prins

19

Luut Warners

17

​​ 14:30

Klaas Bakker

19

Hans Hingstman

15

​​ 14:30

Klaas Bakker

19

Ruud Kiewiet

23

​​ 15:00

Ruud Kiewiet

23

Frits Weites

18

​​ 15:00

Wim Kuipers

15

Pierre Dudink

22

​​ 15:30

Herman Schulting

23

Albert Barels

18

​​ 15:30

Hans Hingstman

15

Theo Kuik

18

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Wim Kuipers

15

​​ 16:00

Klaas Bakker

19

Pierre Dudink

22

​​ 16:30

Johan Meijer

23

Pierre Dudink

22

​​ 16:30

Elly Haaijer

15

Hans Hingstman

15

​​ 17:00

Klaas Bakker

19

Elly Haaijer

15

​​ 17:00

Hans Karsten

19

Theo Kuik

18

24-03-20

31-03-20

​​ 09:00

Herman Schulting

23

Wim Kuipers

15

​​ 09:00

Klaas Bakker

19

Janny Keun

19

​​ 09:30

Rinus Hartlief

18

Frits Weites

18

​​ 09:30

Henk Prins

19

Johan Meijer

23

​​ 10:00

Janny Keun

19

Wim Kuipers

15

​​ 10:00

Gerrit Speelman

15

Wim Kuipers

15

​​ 10:30

Herman Schulting

23

Klaas Bakker

19

​​ 10:30

Janny Keun

19

Hans Hingstman

15

​​ 11:00

Gerrit Speelman

15

Frits Weites

18

​​ 11:00

Rinus Hartlief

18

Klaas Bakker

19

​​ 11:30

Rinus Hartlief

18

Johan Meijer

23

​​ 11:30

Johan Meijer

23

Gerrit Speelman

15

​​ 13:30

Hans Karsten

19

Cees Veninga

15

​​ 13:30

Luut Warners

17

Cees Veninga

15

​​ 14:00

Luut Warners

17

Theo Kuik

18

​​ 14:00

Ruud Kiewiet

23

Pierre Dudink

22

​​ 14:30

Henk Prins

19

Cees Veninga

15

​​ 14:30

Luut Warners

17

Albert Barels

18

​​ 15:00

Luut Warners

17

Hans Karsten

19

​​ 15:00

Cees Veninga

15

Theo Kuik

18

​​ 15:30

Elly Haaijer

15

Pierre Dudink

22

​​ 15:30

Albert Barels

18

Hans Karsten

19

​​ 16:00

Ruud Kiewiet

23

Hans Hingstman

15

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Theo Kuik

18

​​ 16:30

Henk Prins

19

Albert Barels

18

​​ 16:30

Hans Karsten

19

Frits Weites

18

​​ 17:00

Hans Hingstman

15

Pierre Dudink

22

​​ 17:00

Herman Schulting

23

Elly Haaijer

15

07-04-20

14-04-20

​​ 09:00

Pierre Dudink

22

Theo Kuik

18

​​ 09:00

Luut Warners

17

Frits Weites

18

​​ 09:30

Cees Veninga

15

Frits Weites

18

​​ 09:30

Gerrit Speelman

15

Pierre Dudink

22

​​ 10:00

Henk Prins

19

Klaas Bakker

19

​​ 10:00

Luut Warners

17

Klaas Bakker

19

​​ 10:30

Janny Keun

19

Pierre Dudink

22

​​ 10:30

Frits Weites

18

Theo Kuik

18

​​ 11:00

Albert Barels

18

Theo Kuik

18

​​ 11:00

Klaas Bakker

19

Gerrit Speelman

15

​​ 11:30

Henk Prins

19

Frits Weites

18

​​ 11:30

Rinus Hartlief

18

Ruud Kiewiet

23

​​ 13:30

Herman Schulting

23

Hans Hingstman

15

​​ 13:30

Elly Haaijer

15

Janny Keun

19

​​ 14:00

Hans Karsten

19

Wim Kuipers

15

​​ 14:00

Johan Meijer

23

Hans Karsten

19

​​ 14:30

Herman Schulting

23

Ruud Kiewiet

23

​​ 14:30

Herman Schulting

23

Janny Keun

19

​​ 15:00

Gerrit Speelman

15

Hans Hingstman

15

​​ 15:00

Henk Prins

19

Elly Haaijer

15

​​ 15:30

Rinus Hartlief

18

Wim Kuipers

15

​​ 15:30

Cees Veninga

15

Wim Kuipers

15

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Ruud Kiewiet

23

​​ 16:00

Albert Barels

18

Johan Meijer

23

​​ 16:30

Luut Warners

17

Johan Meijer

23

​​ 16:30

Hans Karsten

19

Hans Hingstman

15

​​ 17:00

Rinus Hartlief

18

Elly Haaijer

15

​​ 17:00

Albert Barels

18

Cees Veninga

15

21-04-20

​​ 09:00

Hans Karsten

19

Pierre Dudink

22

​​ 13:30

Ruud Kiewiet

23

Theo Kuik

18

​​ 09:30

Herman Schulting

23

Gerrit Speelman

15

​​ 14:00

Frits Weites

18

Wim Kuipers

15

​​ 10:00

Cees Veninga

15

Hans Hingstman

15

​​ 14:30

Henk Prins

19

Ruud Kiewiet

23

​​ 10:30

Rinus Hartlief

18

Janny Keun

19

​​ 15:00

Johan Meijer

23

Theo Kuik

18

​​ 11:00

Herman Schulting

23

Pierre Dudink

22

​​ 15:30

Henk Prins

19

Wim Kuipers

15

​​ 11:30

Rinus Hartlief

18

Hans Hingstman

15

​​ 16:00

Albert Barels

18

Klaas Bakker

19

​​ 16:30

Luut Warners

17

Elly Haaijer

15

Recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder