Planning Ronde 3

Planning Klasse 2 – 2020 Ronde 2

Minimum 25

11-02-20

18-02-20

​​ 09:00

Ger Hellinga

28

Piet de Leeuw

35

​​ 09:00

Stefan Scholvinck

27

Frans van Doorn

30

​​ 09:30

Stefan Scholvinck

27

Jan Noord

28

​​ 09:30

Jan Darwinkel

25

Nico Zandvliet

35

​​ 10:00

Jan Darwinkel

25

Lammert Adams

27

​​ 10:00

Frans van Doorn

30

Harm Kuipers

25

10.30

Jan Noord

28

Frans van Doorn

30

10.30

Stefan Scholvinck

27

Lammert Adams

27

11.00

Stefan Scholvinck

27

Bernard Rademaker

35

11.00

Nico Zandvliet

35

Harm Kuipers

25

11.30

Jan Darwinkel

25

Frans van Doorn

30

11.30

Anko Huizinga

37

Piet de Leeuw

35

13.30

Ger Hellinga

28

Anko Huizinga

37

13.30

Lammert Adams

27

Geert Bezu

28

14.00

Ger van Ruiven

28

Harm Kuipers

25

14.00

Ger van Ruiven

28

Jan Borgman

25

14.30

Anko Huizinga

37

Albert Maris

25

14.30

Berend Mulder

29

Geert Bezu

28

15.00

Jan Borgman

25

Geert Bezu

28

15.00

Ger Hellinga

28

Jan Noord

28

15.30

Berend Mulder

29

Albert Maris

25

15.30

Ger van Ruiven

28

Bernard Rademaker

35

16.00

Jan Borgman

25

Piet de Leeuw

35

16.00

Jan Noord

28

Albert Maris

25

16.30

Berend Mulder

29

Nico Zandvliet

35

16.30

Ger Hellinga

28

Bernard Rademaker

35

25-02-20

03-03-20

​​ 09:00

Ger van Ruiven

28

Lammert Adams

27

​​ 09:00

Frans van Doorn

30

Piet de Leeuw

35

​​ 09:30

Berend Mulder

29

Piet de Leeuw

35

​​ 09:30

Jan Noord

28

Bernard Rademaker

35

​​ 10:00

Ger Hellinga

28

Lammert Adams

27

​​ 10:00

Ger Hellinga

28

Frans van Doorn

30

10.30

Ger van Ruiven

28

Berend Mulder

29

​​ 10:30

Berend Mulder

29

Bernard Rademaker

35

11.00

Stefan Scholvinck

27

Nico Zandvliet

35

​​ 11:00

Ger Hellinga

28

Nico Zandvliet

35

11.30

​​ 11:30

Jan Borgman

25

Berend Mulder

29

13.30

Frans van Doorn

30

Albert Maris

25

​​ 13:30

Anko Huizinga

37

Harm Kuipers

25

14.00

Anko Huizinga

37

Bernard Rademaker

35

​​ 14:00

Stefan Scholvinck

27

Albert Maris

25

14.30

Jan Darwinkel

25

Albert Maris

25

​​ 14:30

Anko Huizinga

37

Lammert Adams

27

15.00

Jan Borgman

25

Bernard Rademaker

35

​​ 15:00

Albert Maris

25

Harm Kuipers

25

15.30

Jan Darwinkel

25

Geert Bezu

28

​​ 15:30

Ger van Ruiven

28

Jan Darwinkel

25

16.00

Jan Borgman

25

Harm Kuipers

25

​​ 16:00

Stefan Scholvinck

27

Geert Bezu

28

16.30

Jan Noord

28

Piet de Leeuw

35

​​ 16:30

Jan Darwinkel

25

Piet de Leeuw

35

10-03-20

17-03-20

​​ 09:00

Geert Bezu

27

Harm Kuipers

25

​​ 09:00

Stefan Scholvinck

27

Piet de Leeuw

35

​​ 09:30

Albert Maris

25

Piet de Leeuw

35

​​ 09:30

Jan Noord

28

Nico Zandvliet

35

​​ 10:00

Ger Hellinga

28

Geert Bezu

28

​​ 10:00

Jan Borgman

25

Stefan Scholvinck

27

10.30

Harm Kuipers

25

Berend Mulder

29

10.30

Berend Mulder

29

Lammert Adams

27

11.00

Ger Hellinga

28

Albert Maris

25

11.00

Jan Borgman

25

Nico Zandvliet

35

11.30

Frans van Doorn

30

Bernard Rademaker

35

11.30

Frans van Doorn

30

Lammert Adams

27

13.30

Ger van Ruiven

28

Stefan Scholvinck

27

13.30

Ger van Ruiven

28

Ger Hellinga

28

14.00

Jan Borgman

25

Jan Darwinkel

25

14.00

Anko Huizinga

37

Geert Bezu

28

14.30

Jan Noord

28

Lammert Adams

27

14.30

Jan Darwinkel

25

Bernard Rademaker

35

15.00

Ger van Ruiven

28

Nico Zandvliet

35

15.00

Anko Huizinga

37

Frans van Doorn

30

15.30

Anko Huizinga

37

Jan Noord

28

15.30

Albert Maris

25

Bernard Rademaker

35

16.00

Jan Borgman

25

Lammert Adams

27

16.00

Piet de Leeuw

35

Harm Kuipers

25

16.30

Anko Huizinga

37

Nico Zandvliet

35

16.30

24-03-20

31-03-20

​​ 09:00

Jan Noord

28

Harm Kuipers

25

​​ 09:00

Nico Zandvliet

35

Geert Bezu

28

​​ 09:30

Ger van Ruiven

28

Anko Huizinga

37

​​ 09:30

Jan Darwinkel

25

Stefan Scholvinck

27

​​ 10:00

Jan Noord

28

Geert Bezu

28

​​ 10:00

Albert Maris

25

Nico Zandvliet

35

​​ 10:30

Jan Darwinkel

25

Harm Kuipers

25

​​ 10:30

Frans van Doorn

30

Geert Bezu

27

​​ 11:00

Ger van Ruiven

28

Geert Bezu

28

​​ 11:00

Bernard Rademaker

35

Harm Kuipers

25

​​ 11:30

Frans van Doorn

30

Nico Zandvliet

35

​​ 11:30

Ger van Ruiven

28

Jan Noord

28

​​ 13:30

Berend Mulder

29

Stefan Scholvinck

27

​​ 13:30

Berend Mulder

29

Ger Hellinga

28

​​ 14:00

Jan Borgman

25

Ger Hellinga

28

​​ 14:00

Jan Borgman

25

Anko Huizinga

37

​​ 14:30

Piet de Leeuw

35

Bernard Rademaker

35

​​ 14:30

Piet de Leeuw

35

Lammert Adams

27

​​ 15:00

Albert Maris

25

Lammert Adams

27

​​ 15:00

07-04-20

14-04-20

​​ 09:00

Berend Mulder

29

Jan Darwinkel

25

​​ 09:00

Stefan Scholvinck

27

Ger Hellinga

28

​​ 09:30

Stefan Scholvinck

27

Harm Kuipers

25

​​ 09:30

Jan Darwinkel

25

Anko Huizinga

37

​​ 10:00

Jan Darwinkel

25

Ger Hellinga

28

​​ 10:00

Berend Mulder

29

Jan Noord

28

​​ 10:30

Berend Mulder

29

Anko Huizinga

37

​​ 10:30

Jan Borgman

25

Frans van Doorn

30

​​ 11:00

Jan Borgman

25

Jan Noord

28

​​ 11:00

Ger van Ruiven

28

Albert Maris

25

​​ 11:30

Ger van Ruiven

28

Frans van Doorn

30

​​ 11:30

Bernard Rademaker

35

Nico Zandvliet

35

​​ 13:30

Bernard Rademaker

35

Lammert Adams

27

​​ 13:30

Piet de Leeuw

35

Geert Bezu

28

​​ 14:00

Piet de Leeuw

35

Nico Zandvliet

35

​​ 14:00

Lammert Adams

27

Harm Kuipers

25

​​ 14:30

Albert Maris

25

Geert Bezu

28

​​ 14:30

21-04-20

​​ 09:00

Jan Darwinkel

25

Jan Noord

28

13.30

Berend Mulder

29

Frans van Doorn

30

​​ 09:30

Jan Borgman

25

Albert Maris

25

14.00

Ger van Ruiven

28

Piet de Leeuw

35

​​ 10:00

Stefan Scholvinck

27

Anko Huizinga

37

14.30

10.30

Lammert Adams

27

Nico Zandvliet

35

11.00

Bernard Rademaker

35

Geert Bezu

28

11.30

Ger Hellinga

28

Harm Kuipers

25

Recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder