Ronde 1

Planning Klasse 3 – 2019 Ronde 3

Minimum 15

27-08-19

03-09-19

tijden

naam

tegenstander

tijden

naam

tegenstander

​​ 09:00

Cees Veninga

15

Lucien Seyssens

17

​​ 09:00

Cees Veninga

15

Frits Weites

18

​​ 09:30

Frits Weites

18

Ruud Kiewiet

23

​​ 09:30

Klaas Bakker

19

Herman Schulting

23

​​ 10:00

Gerrit Speelman

15

Lucien Seyssens

17

​​ 10:00

Hans Karsten

19

Luut Warners

17

​​ 10:30

Klaas Bakker

19

Janny Keun

19

​​ 10:30

Rinus Hartlief

18

Johan Meijer

23

​​ 11:00

Frits Weites

18

Gerrit Speelman

18

​​ 11:00

Herman Schulting

23

Luut Warners

17

​​ 11:30

Hans Hingstman

15

Klaas Bakker

19

​​ 11:30

Hans Hingstman

15

Albert Barels

18

​​ 13:30

Hans Hingstman

15

Johan Meijer

23

​​ 13:30

Janny Keun

19

Gerrit Speelman

15

​​ 14:00

Hans Karsten

19

Henk Prins

19

​​ 14:00

Elly Haaijer

15

Theo Kuik

18

​​ 14:30

Johan Meijer

23

Albert Barels

18

​​ 14:30

Henk Prins

19

Janny Keun

19

​​ 15:00

Henk Prins

19

Wim Kuipers

15

​​ 15:00

Elly Haaijer

15

Gerrit Speelman

15

​​ 15:30

Hans Karsten

19

Albert Barels

18

​​ 15:30

Theo Kuik

18

Ruud Kiewiet

23

​​ 16:00

Cees Veninga

15

Wim Kuipers

15

​​ 16:00

Wim Kuipers

15

Lucien Seyssens

17

​​ 16:30

Rinus Hartlief

18

Herman Schulting

23

​​ 16:30

Henk Prins

19

Ruud Kiewiet

23

​​ 17:00

Elly Haaijer

15

Luut Warners

17

​​ 17:00

Rinus Hartlief

18

Lucien Seyssens

17

10-09-19

17-09-19

​​ 09:00

Elly Haaijer

15

Ruud Kiewiet

23

​​ 09:00

Theo Kuik

18

Janny Keun

19

​​ 09:30

Hans Hingstman

15

Henk Prins

19

​​ 09:30

Klaas Bakker

19

Albert Barels

18

​​ 10:00

Ruud Kiewiet

23

Lucien Seyssens

17

​​ 10:00

Cees Veninga

15

Janny Keun

19

​​ 10:30

Cees Veninga

15

Elly Haaijer

15

​​ 10:30

Frits Weites

18

Lucien Seyssens

17

​​ 11:00

Henk Prins

19

Herman Schulting

23

​​ 11:00

Cees Veninga

15

Hans Karsten

19

​​ 11:30

Hans Hingstman

15

Luut Warners

17

​​ 11:30

Rinus Hartlief

18

Janny Keun

19

​​ 13:30

Theo Kuik

18

Wim Kuipers

15

​​ 13:30

Rinus Hartlief

18

Luut Warners

17

​​ 14:00

Hans Karsten

19

Gerrit Speelman

15

​​ 14:00

Ruud Kiewiet

23

Wim Kuipers

15

​​ 14:30

Klaas Bakker

19

Wim Kuipers

15

​​ 14:30

Johan Meijer

23

Luut Warners

17

​​ 15:00

Hans Karsten

19

Theo Kuik

18

​​ 15:00

Frits Weites

18

Wim Kuipers

15

​​ 15:30

Klaas Bakker

19

Johan Meijer

23

​​ 15:30

Hans Hingstman

15

Gerrit Speelman

15

​​ 16:00

Rinus Hartlief

18

Albert Barels

18

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Herman Schulting

23

​​ 16:30

Rinus Hartlief

18

Klaas Bakker

19

​​ 16:30

Henk Prins

19

Johan Meijer

23

​​ 17:00

Frits Weites

18

Janny Keun

19

​​ 17:00

Herman Schulting

23

Gerrit Speelman

15

24-09-19

01-10-19

​​ 09:00

Ruud Kiewiet

23

Janny Keun

19

​​ 09:00

Wim Kuipers

15

Janny Keun

19

​​ 09:30

Henk Prins

19

Albert Barels

18

​​ 09:30

Henk Prins

19

Luut Warners

17

​​ 10:00

Hans Karsten

19

Ruud Kiewiet

23

​​ 10:00

Elly Haaijer

15

Wim Kuipers

15

​​ 10:30

Albert Barels

18

Lucien Seyssens

17

​​ 10:30

Klaas Bakker

19

Henk Prins

19

​​ 11:00

Rinus Hartlief

18

Henk Prins

19

​​ 11:00

Elly Haaijer

15

Lucien Seyssens

17

​​ 11:30

Hans Karsten

19

Lucien Seyssens

17

​​ 11:30

Klaas Bakker

19

Gerrit Speelman

15

​​ 13:30

Rinus Hartlief

18

Gerrit Speelman

15

​​ 13:30

Ruud Kiewiet

23

Herman Schulting

23

​​ 14:00

Cees Veninga

15

Hans Hingstman

15

​​ 14:00

Albert Barels

18

Luut Warners

17

​​ 14:30

Klaas Bakker

19

Luut Warners

17

​​ 14:30

Cees Veninga

15

Herman Schulting

23

​​ 15:00

Hans Hingstman

15

Herman Schulting

23

​​ 15:00

Rinus Hartlief

18

Theo Kuik

18

​​ 15:30

Frits Weites

18

Elly Haaijer

15

​​ 15:30

Frits Weites

18

Hans Karsten

19

​​ 16:00

Theo Kuik

18

Herman Schulting

23

​​ 16:00

Theo Kuik

18

Johan Meijer

23

​​ 16:30

Wim Kuipers

15

Johan Meijer

23

​​ 16:30

Cees Veninga

15

Rinus Hartlief

18

​​ 17:00

Hans Hingstman

15

Theo Kuik

18

​​ 17:00

Hans Karsten

19

Johan Meijer

23

08-10-19

15-10-19

​​ 09:00

Elly Haaijer

15

Janny Keun

19

​​ 09:00

Theo Kuik

18

Luut Warners

17

​​ 09:30

Theo Kuik

18

Albert Barels

18

​​ 09:30

Janny Keun

19

Herman Schulting

23

​​ 10:00

Henk Prins

19

Gerrit Speelman

15

​​ 10:00

Klaas Bakker

19

Theo Kuik

18

​​ 10:30

Janny Keun

19

Lucien Seyssens

17

​​ 10:30

Luut Warners

17

Lucien Seyssens

17

​​ 11:00

Elly Haaijer

15

Hans Karsten

19

​​ 11:00

Hans Karsten

19

Klaas Bakker

19

​​ 11:30

Albert Barels

18

Gerrit Speelman

15

​​ 11:30

Johan Meijer

23

Lucien Seyssens

17

​​ 13:30

Cees Veninga

15

Johan Meijer

23

​​ 13:30

Wim Kuipers

15

Gerrit Speelman

15

​​ 14:00

Frits Weites

18

Herman Schulting

23

​​ 14:00

Cees Veninga

15

Henk Prins

19

​​ 14:30

Ruud Kiewiet

23

Johan Meijer

23

​​ 14:30

Hans Hingstman

15

Wim Kuipers

15

​​ 15:00

Cees Veninga

15

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Frits Weites

18

Rinus Hartlief

18

​​ 15:30

Hans Hingstman

15

Ruud Kiewiet

23

​​ 15:30

Ruud Kiewiet

23

Albert Barels

18

​​ 16:00

Frits Weites

18

Luut Warners

17

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Hans Hingstman

15

​​ 16:30

Wim Kuipers

15

Herman Schulting

23

​​ 16:30

Rinus Hartlief

18

Ruud Kiewiet

23

​​ 17:00

Frits Weites

18

Hans Hingstman

15

​​ 17:00

Elly Haaijer

15

Albert Barels

18

22-10-19

29-10-19

​​ 09:00

Cees Veninga

15

Gerrit Speelman

15

​​ 09:00

Hans Hingstman

15

Janny Keun

19

​​ 09:30

Herman Schulting

23

Lucien Seyssens

17

​​ 09:30

Henk Prins

19

Theo Kuik

18

​​ 10:00

Cees Veninga

15

Albert Barels

18

​​ 10:00

Janny Keun

19

Albert Barels

18

​​ 10:30

Henk Prins

19

Lucien Seyssens

17

​​ 10:30

Hans Hingstman

15

Lucien Seyssens

17

​​ 11:00

Wim Kuipers

15

Albert Barels

18

​​ 11:00

Frits Weites

18

Henk Prins

19

​​ 11:30

Elly Haaijer

15

Rinus Hartlief

18

​​ 11:30

Theo Kuik

18

Lucien Seyssens

17

​​ 13:30

Hans Karsten

19

Janny Keun

19

​​ 13:30

Klaas Bakker

19

Ruud Kiewiet

23

​​ 14:00

Frits Weites

18

Klaas Bakker

19

​​ 14:00

Herman Schulting

23

Johan Meijer

23

​​ 14:30

Janny Keun

19

Johan Meijer

23

​​ 14:30

Elly Haaijer

15

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Hans Karsten

19

Hans Hingstman

15

​​ 15:00

Ruud Kiewiet

23

Gerrit Speelman

15

​​ 15:30

Luut Warners

17

Gerrit Speelman

15

​​ 15:30

Wim Kuipers

15

Luut Warners

17

​​ 16:00

Frits Weites

18

Johan Meijer

23

​​ 16:00

Hans Karsten

19

Rinus Hartlief

18

​​ 16:30

Ruud Kiewiet

23

Luut Warners

17

​​ 16:30

Cees Veninga

15

Theo Kuik

18

​​ 17:00

Theo Kuik

18

Gerrit Speelman

15

​​ 17:00

Rinus Hartlief

18

Wim Kuipers

15

05-11-19

​​ 09:00

Klaas Bakker

19

Lucien Seyssens

17

​​ 13:30

Hans Karsten

19

Herman Schulting

23

​​ 09:30

Cees Veninga

15

Ruud Kiewiet

23

​​ 14:00

Frits Weites

18

Theo Kuik

18

​​ 10:00

Hans Hingstman

15

Rinus Hartlief

18

​​ 14:30

Herman Schulting

23

Albert Barels

18

​​ 10:30

Cees Veninga

15

Luut Warners

17

​​ 15:00

Johan Meijer

23

Gerrit Speelman

15

​​ 11:00

Hans Karsten

19

Wim Kuipers

15

​​ 15:30

Elly Haaijer

15

Henk Prins

19

​​ 11:30

Janny Keun

19

Luut Warners

17

​​ 16:00

Frits Weites

18

Albert Barels

18

​​ 16:30

Elly Haaijer

15

Johan Meijer

23

Wedstrijden afzeggen bij de wedstrijdleiders en bij de tegenstander!!

De afzegger zorgt zelf in overleg met de wedstrijdleiding voor een

andere datum waarop de partij alsnog gespeeld wordt.

Vet gedrukt spelen meerdere wedstrijden op 1 dag!!

Recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder