Ronde 1

Planning Klasse 2 – 2018-19 Ronde 2

Minimum 25

27-08-19

03-09-19

​​ 09:00

Bernard Rademaker

35

Lammert Adams

27

​​ 09:00

Harm Kuipers

25

Lammert Adams

27

​​ 09:30

Frans van Doorn

30

Ger van Ruiven

28

​​ 09:30

Berend Mulder

29

Jan Darwinkel

25

​​ 10:00

Piet de Leeuw

35

Bernard Rademaker

35

​​ 10:00

Geert Bezu

28

Lammert Adams

27

10.30

Ger van Ruiven

28

Jan Borgman

25

10.30

Harm Kuipers

25

Nico Zandvliet

35

11.00

Frans van Doorn

30

Jan Darwinkel

25

11.00

Piet de Leeuw

35

Geert Bezu

28

11.30

Jan Noord

28

Jan Borgman

25

11.30

Berend Mulder

29

Ger van Ruiven

28

13.30

Jan Noord

28

Anko Huizinga

37

13.30

Ger van Ruiven

28

Ger Hellinga

28

14.00

Geert Bezu

28

Ger Hellinga

28

14.00

Bernard Rademaker

35

Albert Maris

25

14.30

Berend Mulder

29

Stefan Scholvinck

27

14.30

Frans van Doorn

30

Anko Huizinga

37

15.00

Nico Zandvliet

35

Ger Hellinga

28

15.00

Albert Maris

25

David Keun

25

15.30

Berend Mulder

29

Geert Bezu

28

15.30

Stefan Scholvinck

27

Anko Huizinga

37

16.00

Nico Zandvliet

35

David Keun

25

16.00

Jan Noord

28

David Keun

25

16.30

Piet de Leeuw

35

Albert Maris

25

16.30

Piet de Leeuw

35

Stefan Scholvinck

27

10-09-19

17-09-19

​​ 09:00

Berend Mulder

29

Anko Huizinga

37

​​ 09:00

Piet de Leeuw

35

Anko Huizinga

37

​​ 09:30

Ger van Ruiven

28

Lammert Adams

27

​​ 09:30

Jan Borgman

25

Lammert Adams

27

​​ 10:00

Jan Darwinkel

25

Anko Huizinga

37

​​ 10:00

Frans van Doorn

30

Ger Hellinga

28

10.30

Nico Zandvliet

35

Lammert Adams

27

​​ 10:30

Berend Mulder

29

Jan Borgman

25

11.00

Piet de Leeuw

35

Jan Darwinkel

25

​​ 11:00

Harm Kuipers

25

Frans van Doorn

30

11.30

Bernard Rademaker

35

Stefan Scholvinck

27

​​ 11:30

Berend Mulder

29

David Keun

25

13.30

Frans van Doorn

30

David Keun

25

​​ 13:30

Stefan Scholvinck

27

David Keun

25

14.00

Geert Bezu

28

Albert Maris

25

​​ 14:00

Bernard Rademaker

35

Geert Bezu

28

14.30

Frans van Doorn

30

Jan Borgman

25

​​ 14:30

Ger van Ruiven

28

Albert Maris

25

15.00

Harm Kuipers

25

Jan Noord

28

​​ 15:00

Bernard Rademaker

35

Jan Darwinkel

25

15.30

Jan Borgman

25

Ger Hellinga

28

​​ 15:30

Nico Zandvliet

35

Jan Noord

28

16.00

Harm Kuipers

25

Albert Maris

25

​​ 16:00

Geert Bezu

28

Stefan Scholvinck

27

16.30

Jan Noord

28

Ger Hellinga

28

​​ 16:30

Piet de Leeuw

35

Ger van Ruiven

28

24-09-19

01-10-19

​​ 09:00

Jan Borgman

25

Albert Maris

25

​​ 09:00

Jan Noord

28

Frans van Doorn

30

​​ 09:30

Jan Noord

28

Lammert Adams

27

​​ 09:30

Berend Mulder

29

Ger Hellinga

28

​​ 10:00

Nico Zandvliet

35

Frans van Doorn

30

​​ 10:00

Frans van Doorn

30

Lammert Adams

27

10.30

Ger Hellinga

28

Lammert Adams

27

10.30

Jan Noord

28

Albert Maris

25

11.00

Nico Zandvliet

35

Albert Maris

25

11.00

Harm Kuipers

25

Piet de Leeuw

35

11.30

Geert Bezu

28

Jan Darwinkel

25

11.30

Ger Hellinga

28

Albert Maris

25

13.30

Jan Darwinkel

25

David Keun

25

13.30

Nico Zandvliet

35

Berend Mulder

29

14.00

Ger van Ruiven

28

Stefan Scholvinck

27

14.00

Ger van Ruiven

28

Jan Darwinkel

25

14.30

Piet de Leeuw

35

David Keun

25

14.30

Nico Zandvliet

35

Stefan Scholvinck

27

15.00

Bernard Rademaker

35

Ger van Ruiven

28

15.00

Geert Bezu

28

Anko Huizinga

37

15.30

Harm Kuipers

25

Stefan Scholvinck

27

15.30

Jan Borgman

25

Stefan Scholvinck

27

16.00

Bernard Rademaker

35

Anko Huizinga

37

16.00

Bernard Rademaker

35

David Keun

25

16.30

Harm Kuipers

25

Berend Mulder

29

16.30

Piet de Leeuw

35

Jan Borgman

25

08-10-19

15-10-19

​​ 09:00

Nico Zandvliet

35

Piet de Leeuw

35

​​ 09:00

Berend Mulder

29

Lammert Adams

27

​​ 09:30

Geert Bezu

28

David Keun

25

​​ 09:30

Frans van Doorn

30

Albert Maris

25

​​ 10:00

Geert Bezu

28

Ger van Ruiven

28

​​ 10:00

Jan Noord

28

Piet de Leeuw

35

​​ 10:30

Anko Huizinga

37

David Keun

25

​​ 10:30

Lammert Adams

27

Stefan Scholvinck

27

​​ 11:00

Lammert Adams

27

Albert Maris

25

​​ 11:00

Frans van Doorn

30

Berend Mulder

29

​​ 11:30

Ger van Ruiven

28

Anko Huizinga

37

​​ 11:30

Jan Noord

28

Stefan Scholvinck

27

​​ 13:30

Jan Noord

28

Berend Mulder

29

​​ 13:30

Nico Zandvliet

35

Bernard Rademaker

35

​​ 14:00

Jan Borgman

25

Jan Darwinkel

25

​​ 14:00

Ger Hellinga

28

Jan Darwinkel

25

​​ 14:30

Harm Kuipers

25

Jan Darwinkel

25

​​ 14:30

Harm Kuipers

25

Anko Huizinga

37

​​ 15:00

Bernard Rademaker

35

Jan Borgman

25

​​ 15:00

Nico Zandvliet

35

Jan Darwinkel

25

​​ 15:30

Ger Hellinga

28

Stefan Scholvinck

27

​​ 15:30

Jan Borgman

25

Anko Huizinga

37

​​ 16:00

Harm Kuipers

25

Bernard Rademaker

35

​​ 16:00

Harm Kuipers

25

Geert Bezu

28

​​ 16:30

Piet de Leeuw

35

Ger Hellinga

28

​​ 16:30

Ger van Ruiven

28

David Keun

25

22-10-19

29-10-19

​​ 09:00

Piet de Leeuw

35

Lammert Adams

27

​​ 09:00

Nico Zandvliet

35

Ger van Ruiven

28

​​ 09:30

Berend Mulder

29

Albert Maris

25

​​ 09:30

Lammert Adams

27

Anko Huizinga

37

​​ 10:00

Geert Bezu

28

Jan Borgman

25

​​ 10:00

Albert Maris

25

Jan Darwinkel

25

​​ 10:30

Lammert Adams

27

Jan Darwinkel

25

​​ 10:30

Jan Noord

28

Geert Bezu

28

​​ 11:00

Nico Zandvliet

35

Geert Bezu

28

​​ 11:00

Nico Zandvliet

35

Anko Huizinga

37

​​ 11:30

Jan Borgman

25

David Keun

25

​​ 11:30

Jan Noord

28

Jan Darwinkel

25

​​ 13:30

Ger Hellinga

28

Anko Huizinga

37

​​ 13:30

Harm Kuipers

25

David Keun

25

​​ 14:00

Jan Noord

28

Bernard Rademaker

35

​​ 14:00

Frans van Doorn

30

Bernard Rademaker

35

​​ 14:30

Albert Maris

25

Stefan Scholvinck

27

​​ 14:30

Harm Kuipers

25

Jan Borgman

25

​​ 15:00

Bernard Rademaker

35

Ger Hellinga

28

​​ 15:00

Ger Hellinga

28

David Keun

25

​​ 15:30

Frans van Doorn

30

Stefan Scholvinck

27

​​ 15:30

Berend Mulder

29

Piet de Leeuw

35

​​ 16:00

Harm Kuipers

25

Ger van Ruiven

28

​​ 16:00

​​ 16:30

Frans van Doorn

30

Piet de Leeuw

35

​​ 16:30

05-11-19

​​ 09:00

Berend Mulder

29

Bernard Rademaker

35

13.30

Stefan Scholvinck

27

Jan Darwinkel

25

​​ 09:30

Lammert Adams

27

David Keun

25

14.00

Albert Maris

25

Anko Huizinga

37

​​ 10:00

Frans van Doorn

30

Geert Bezu

28

14.30

10.30

Jan Noord

28

Ger van Ruiven

28

11.00

Nico Zandvliet

35

Jan Borgman

25

11.30

Harm Kuipers

25

Ger Hellinga

28

Wedstrijden afzeggen bij de wedstrijdleiders en bij de tegenstander!!

De afzegger zorgt zelf in overleg met de wedstrijdleiding voor een

andere datum waarop de partij alsnog gespeeld wordt.

Vet gedrukt spelen meerdere wedstrijden op 1 dag!!

Recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder