planning ronde 3

Planning Klasse 3 – 2019 Ronde 3

Minimum 15

dinsdag 12 februari

dinsdag 19 februari

tijden

naam

tegenstander

tijden

naam

tegenstander

​​ 09:00

Gerrit Speelman

15

Hans Hingstman

15

​​ 09:00

Wim Kuipers

15

Gerrit Speelman

15

​​ 09:30

Albert Barels

16

Sietse Keun

23

​​ 09:30

Luut Warners

19

Theo Kuik

18

​​ 10:00

Lucien Seyssens

15

Hans Hingstman

15

​​ 10:00

Wim Kuipers

15

Sietse Keun

23

​​ 10:30

Albert Barels

16

Gerrit Speelman

15

​​ 10:30

Gerrit Speelman

15

Herman Schulting

19

​​ 11:00

Lucien Seyssens

15

Klaas Bakker

19

​​ 11:00

Henk Prins

19

Luut Warners

19

​​ 11:30

Janny Keun

21

Luut Warners

19

​​ 11:30

Lucien Seyssens

15

Theo Kuik

18

​​ 13:30

Janny Keun

21

Henk Prins

19

​​ 13:30

Janny Keun

21

Rinus Hartlief

18

​​ 14:00

Rinus Hartlief

18

Herman Schulting

19

​​ 14:00

Cees Veninga

15

Elly Haaijer

15

​​ 14:30

Henk Prins

19

Frits Weites

19

​​ 14:30

Jan Darwinkel

22

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Wim Kuipers

15

Rinus Hartlief

18

​​ 15:00

Rinus Hartlief

18

Frits Weites

19

​​ 15:30

Elly Haaijer

15

Theo Kuik

18

​​ 15:30

Janny Keun

21

Jan Darwinkel

22

​​ 16:00

Wim Kuipers

15

Jan Darwinkel

22

​​ 16:00

Cees Veninga

15

Frits Weites

19

​​ 16:30

Elly Haaijer

15

Herman Schulting

19

​​ 16:30

Albert Barels

16

Klaas Bakker

19

dinsdag 26 februari

Dinsdag 5 maart

​​ 09:00

Janny Keun

21

Sietse Keun

23

​​ 09:00

Janny Keun

21

Gerrit Speelman

15

​​ 09:30

Wim Kuipers

15

Klaas Bakker

19

​​ 09:30

Elly Haaijer

15

Lucien Seyssens

15

​​ 10:00

Gerrit Speelman

15

Frits Weites

19

​​ 10:00

Henk Prins

19

Sietse Keun

23

​​ 10:30

Sietse Keun

23

Klaas Bakker

19

​​ 10:30

Janny Keun

21

Klaas Bakker

19

​​ 11:00

Elly Haaijer

15

Frits Weites

19

​​ 11:00

Gerrit Speelman

15

Luut Warners

19

​​ 11:30

Henk Prins

19

Jan Darwinkel

22

​​ 11:30

Henk Prins

19

Rinus Hartlief

18

​​ 13:30

Cees Veninga

15

Lucien Seyssens

15

​​ 13:30

Rinus Hartlief

18

Jan Darwinkel

22

​​ 14:00

Albert Barels

16

Theo Kuik

18

​​ 14:00

Cees Veninga

15

Albert Barels

16

​​ 14:30

Lucien Seyssens

15

Herman Schulting

19

​​ 14:30

Jan Darwinkel

22

Theo Kuik

18

​​ 15:00

Cees Veninga

15

Luut Warners

19

​​ 15:00

Hans Hingstman

15

Frits Weites

19

​​ 15:30

Hans Hingstman

15

Herman Schulting

19

​​ 15:30

Wim Kuipers

15

Theo Kuik

18

​​ 16:00

Rinus Hartlief

18

Luut Warners

19

​​ 16:00

Albert Barels

16

Herman Schulting

19

​​ 16:30

Albert Barels

16

Hans Hingstman

15

​​ 16:30

Wim Kuipers

15

Hans Hingstman

15

dinsdag 12 maart

dinsdag 19 maart

​​ 09:00

Rinus Hartlief

18

Sietse Keun

23

​​ 09:00

Janny Keun

21

Hans Hingstman

15

​​ 09:30

Janny Keun

21

Theo Kuik

18

​​ 09:30

Rinus Hartlief

18

Klaas Bakker

19

​​ 10:00

Elly Haaijer

15

Luut Warners

19

​​ 10:00

Hans Hingstman

15

Jan Darwinkel

22

​​ 10:30

Sietse Keun

23

Theo Kuik

18

​​ 10:30

Cees Veninga

15

Janny Keun

21

​​ 11:00

Hans Hingstman

15

Luut Warners

19

​​ 11:00

Gerrit Speelman

15

Sietse Keun

23

​​ 11:30

Elly Haaijer

15

Albert Barels

16

​​ 11:30

Henk Prins

19

Theo Kuik

18

​​ 13:30

Cees Veninga

15

Wim Kuipers

15

​​ 13:30

Wim Kuipers

15

Herman Schulting

19

​​ 14:00

Lucien Seyssens

15

Frits Weites

19

​​ 14:00

Lucien Seyssens

15

Albert Barels

16

​​ 14:30

Cees Veninga

15

Jan Darwinkel

22

​​ 14:30

Elly Haaijer

15

Wim Kuipers

15

​​ 15:00

Henk Prins

19

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Lucien Seyssens

15

Luut Warners

19

​​ 15:30

Gerrit Speelman

15

Jan Darwinkel

22

​​ 15:30

Albert Barels

16

Frits Weites

19

​​ 16:00

Herman Schulting

19

Frits Weites

19

​​ 16:00

Herman Schulting

19

Luut Warners

19

​​ 16:30

Henk Prins

19

Gerrit Speelman

15

dinsdag 26 maart

dinsdag 2 april

​​ 09:00

Janny Keun

21

Herman Schulting

19

​​ 09:00

Lucien Seyssens

15

Janny Keun

15

​​ 09:30

Hans Hingstman

15

Sietse Keun

23

​​ 09:30

Wim Kuipers

15

Frits Weites

19

​​ 10:00

Cees Veninga

15

Henk Prins

19

​​ 10:00

Lucien Seyssens

15

Jan Darwinkel

22

​​ 10:30

Henk Prins

19

Hans Hingstman

15

​​ 10:30

Albert Barels

16

Wim Kuipers

15

​​ 11:00

Cees Veninga

15

Sietse Keun

23

​​ 11:00

Frits Weites

19

Jan Darwinkel

22

​​ 11:30

Herman Schulting

19

Jan Darwinkel

22

​​ 11:30

Albert Barels

16

Luut Warners

19

​​ 13:30

Elly Haaijer

15

Jan Darwinkel

22

​​ 13:30

Cees Veninga

15

Rinus Hartlief

18

​​ 14:00

Gerrit Speelman

15

Klaas Bakker

19

​​ 14:00

Hans Hingstman

15

Klaas Bakker

19

​​ 14:30

Lucien Seyssens

15

Wim Kuipers

15

​​ 14:30

Elly Haaijer

15

Henk Prins

19

​​ 15:00

Klaas Bakker

19

Theo Kuik

18

​​ 15:00

Herman Schulting

19

Sietse Keun

23

​​ 15:30

Rinus Hartlief

18

Gerrit Speelman

15

​​ 15:30

Cees Veninga

15

Klaas Bakker

19

​​ 16:00

Frits Weites

19

Luut Warners

19

​​ 16:00

Elly Haaijer

15

Sietse Keun

23

​​ 16:30

Rinus Hartlief

18

Theo Kuik

18

​​ 16:30

Gerrit Speelman

15

Theo Kuik

18

​​ dinsdag 9 april

​​ dinsdag 16 april

​​ 09:00

Albert Barels

16

Janny Keun

21

​​ 09:00

Lucien Seyssens

15

Sietse Keun

23

​​ 09:30

Luut Warners

19

Jan Darwinkel

22

​​ 09:30

Cees Veninga

15

Theo Kuik

18

​​ 10:00

Janny Keun

21

Frits Weites

19

​​ 10:00

Lucien Seyssens

15

Rinus Hartlief

18

​​ 10:30

Albert Barels

16

Jan Darwinkel

22

​​ 10:30

Luut Warners

19

Sietse Keun

23

​​ 11:00

Frits Weites

19

Sietse Keun

23

​​ 11:00

Cees Veninga

15

Hans Hingstman

15

​​ 11:30

Wim Kuipers

15

Luut Warners

19

​​ 11:30

Herman Schulting

19

Theo Kuik

18

​​ 13:30

Henk Prins

19

Herman Schulting

19

​​ 13:30

Wim Kuipers

15

Janny Keun

21

​​ 14:00

Rinus Hartlief

18

Hans Hingstman

15

​​ 14:00

Elly Haaijer

15

Gerrit Speelman

15

​​ 14:30

Lucien Seyssens

15

Henk Prins

19

​​ 14:30

Frits Weites

19

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Herman Schulting

19

Klaas Bakker

19

​​ 15:00

Albert Barels

16

Henk Prins

19

​​ 15:30

Elly Haaijer

15

Rinus Hartlief

18

​​ 15:30

Elly Haaijer

15

Klaas Bakker

19

​​ 16:00

Hans Hingstman

15

Theo Kuik

18

​​ 16:30

Cees Veninga

15

Gerrit Speelman

15

​​ dinsdag 23 april

​​ 09:00

Elly Haaijer

15

Janny Keun

21

​​ 11:00

Albert Barels

16

Rinus Hartlief

18

​​ 09:30

Frits Weites

19

Theo Kuik

18

​​ 11:30

Lucien Seyssens

15

Gerrit Speelman

15

​​ 10:00

Elly Haaijer

15

Hans Hingstman

16

​​ 13:30

Luut Warners

19

Klaas Bakker

19

​​ 10:30

Wim Kuipers

15

Henk Prins

19

​​ 14:00

Cees Veninga

15

Herman Schulting

19

​​ 14:30

Jan Darwinkel

22

Sietse Keun

23

Wedstrijden afzeggen bij de wedstrijdleiders en bij de tegenstander!!

De afzegger zorgt zelf in overleg met de wedstrijdleiding voor een

andere datum waarop de partij alsnog gespeeld wordt.

Vet gedrukt spelen meerdere wedstrijden op 1 dag!!

Recente berichten

Welkom

de nieuwe zaal.

Biljartvereniging “Ons Genoegen 2012” bestaat ongeveer 30 jaar en is in 2012 als officiële vereniging geregistreerd. We spelen voornamelijk vrijspel. (libre voor de kenners). Gezelligheid en sportiviteit komen bij onze club op de eerste plaats. Beginners of gevorderden, iedereen is welkom.

 

De biljartzaal is gevestigd in multifunctioneel centrum “de Brinkhof, Brink 1, 9331AA te Norg”. Lees verder